Uitleg voor leerkrachten over het spelletje dat korfbal heet
We hebben een nieuw document gevonden waarin het korfbalspelletje wordt uitgelegd voor leerkrachten van groepen die aan een schoolkorfbaltoernooi deelnemen.
In een paar paginas worden de belangrijkste regels uitgelegd en worden er tips gegeven voor gymlessen ter voorbereiding op het schoolkorfbaltoernooi.
De datum voor het Schoolkorfbaltoernooi is vastgesteld op 24 september 2010.
Alle groepen 5 van de basisscholen van Zeewolde worden uitgenodigd om mee te komen doen op dit sportieve evenement.
Proeftrainingen schoolkorfbal
in de 2 weken vooruitlopend op het schoolkorfbaltoernooi, bestaat de mogelijkheid om voor de leerlingen 1 of 2 keer een proeftraining bij te wonen onder leiding van korfbaltrainers. De trainingen worden gehouden op het korfbalveld op 10 en 17 september van 16:00 tot 17:00 uur.
Je kan je inschrijven voor de training via deze link
Spelregel uitleg Schoolkorfbal
Aan de leerkrachten van de groepen 5 van de basisscholen zijn deze spelregels uitgegeven. Het is een verkorte uitvoering van de spelregels.
Mocht u geintresseerd zijn in de volledige versie " Spelregels korfbal" dan kunt u deze van de KNKV site downloaden.
Om deze documenten te kunnen lezen heeft u Adobe Acrobat Reader nodig, deze kunt u hier downloaden
Via deze link kunnen de scholen alle teams aanmelden voor het schoolkorfbaltoernooi. We willen graag dat alle teams apart van elkaar worden aangemeld. Dus als je 3 teams wil aanmelden, dan graag 3 keer het inschrijfformulier invullen.