Competitie Programma
Korfbalmarkt
Wedstrijdregelement 2011
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Wedstrijdreglement van het Schoolkorfbaltoernooi
- Er wordt gespeeld volgens de spelregels en wedstrijdbepalingen van het KNKV, voor zover hiervan in bepalingen niet is afgeweken.
- De speeltijden bedragen 2x7½ minuten. Na 7½ minuten wordt er van functie gewisseld (aanvallers worden verdedigers en andersom)
- Er wordt gespeeld met achttallen in twee vakken. De ploegen bestaan uit vier jongens en vier meisjes.
- De eerstgenoemde ploeg in het wedstrijdprogramma heeft de vak keuze en neemt de bal uit.
- De ploegen zijn verplicht op tijd bij het desbetreffende veld te zijn. De ploeg die te laat komt, staat reglementair 1-0 achter! Bij niet verschijnen van een ploeg heeft deze de wedstrijd met 5-0 verloren.
- Het beginsignaal, het functiewisselen na 7½ minuten en het eindsignaal wordt centraal gegeven.
- Bij gelijk eindigen in een poule van twee of meer ploegen, beslist het doelsaldo. Is dit ook gelijk, dan telt het aantal gescoorde doelpunten. Is dit ook gelijk dan telt het onderlinge resultaat. Is dit ook gelijk dan worden door vier spelers (twee jongens en twee meisjes) van de ploegen een strafworp genomen. Dit wordt zolang gedaan tot de beslissing is gevallen.
- In alle gevallen waarin de bepalingen niet zijn voorzien, beslist de wedstrijdleiding.
- De organisatie van dit korfbaltoernooi 2011 berust bij de Schoolkorfbalcommissie van de KV Wolderwijd.
- De organisatie stelt zich niet aansprakelijk voor wegraken of beschadigingen van eigendommen van deelnemers.
- Wanneer het toernooi door bijzondere omstandigheden niet kan plaatsvinden, wordt u uiterlijk vrijdagmorgen 23 september vóór 11.00 uur hiervan op de hoogte gebracht.
- Jongens verdedigen jongens en meisjes verdedigen meisjes. Jongens mogen NIET als meisje spelen of andersom (als wij het wel toestaan, dan is dat verwarrend voor de kinderen). Dus gewoon 4 meisjes en 4 jongens opstellen. ( 2 jongens en 2 meisjes in het ene vak en 2 jongens en 2 meisjes in het andere vak.)
- Er mogen per wedstrijd tijdens de functiewissel maximaal 2 wissels plaats vinden. Een wissel moet kenbaar worden gemaakt aan de scheidsrechter.
- Er mogen geen kinderen vanuit een ander team van dezelfde school invallen in een ander team.
De teambegeleiders worden verzocht om hun teams direct op te stellen, zodat de wedstrijden op tijd kunnen aanvangen en het programma niet uitloopt!!!!





